Bayi Şirket Etkinlikleri

Bayi Etkinlikleri İçin Organizasyon Firması

Farklı büyüklükteki  firmalarda  belirli dönemlerde çeşitli etkinlikler olabilir.  Bu tür organizasyonlarda Vip Organizasyon’a başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bayi Toplantılarında Organizasyon

Bayi toplantısı organizasyonu özellikle çok şubesi, bayisi olan büyük kurumsal yerlerde kutlamalar şeklinde de göörülebilen, nasıl olacağı firma özellikleri ve kurumsal kimliğine bağlı durumlardır. Toplantıların yapılmasının birçok amacı olabilir.  Bazı firmalar motivasyon amaçlı toplantılar yaparken bazı firmalar da  bilgilendirme amaçlı yapabillir.  Firma yapısı ve organizasyon anlayışı ile doğrudan alakalı bir durum vardır.

 Bayi Şirketleri Ne Gibi Etkinlik Yapar 

Bayi şirket etkinlikleri   belli alanlarda organizasyon gerektiren alanlarla görüntülenebilir. Bu gibi durumlarda Vip organizasyon olarak kapsamlı sonuçlar sunuyoruz. İstanbul ve Türkiye’nin farklı illerinde hizmet veren ekibimiz,  deneyimli ve her zaman yenilenen kişilerden oluşmaktadır.  Uzun yıllardır devam eden firmamızda eğitime de önem verilmektedir. Ekonomik şartlarda  en güzel hizmeti almanız için  alt yapımıza da önem vererek hizmet sunmaktayız. Bayi şirketlerinin etkinliklerinde de tüm ayrıntılarıyla hizmetller sunuyoruz. Nerede yapılacağı, ne gibi faaliyetler olacağı konusunda önceden ekibimizle görüşebilir, taleplerinizi iletebilir ve bir fiyat teklifi sonrasında hizmet detaylarını görebilirsiniz. Firmamızda işlemler onaylanması sonrasında pürüzsüz şekilde hizmet verilmektedir. Teknik alt yapı bakımından  firmamız sistemli çalışmalarla gündeme gelmektedir. Bayi etkinlikleri dışında manken hostes hizmetleri, ünlü sanatçı organizasyonları, konserler, fuar alanları ve düğün organizasyonları gibi geniş kapsamda hizmet alabilirsiniz.

 Manken Hostes Sunucu

Vip Organizasyon bünyesinde fuar alanları ve tanıtımlara yönelik, katalog çekimleri için de manken hostes temin edebilirsiniz. Ayrca ünlü sunucularla da anlaşma yapan firmamıza bu amaçla  da başvuru yapabilirsiniz. Tüm ünlü sunucu ve sanatçılarda   kaşe fiyatları bazı etkenlere göre değişmektedir.  Ekip sayısı, performans süresi gibi kriterler belirleyici olabilir.  Daha fazla ayrıntı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Konserlerde Çıkan Bazı Ünlü Sanatçılar

Konserlerde çıkan bazı ünlü sanatçılar şöyle sıralanabilir: Ajda Pekkan, Candan Eerçetin, Şebnem Ferah, Teoman, Gökhan Tepe, Gülden Mutlu, Serdar Ortaç ,Seren Akıska,Aziz Kiraz,İlyas Yalçıntaş,Tarkan, Sezen Aksu,Burcu Güneş , Hadise, Pinhani, Ebru Gündeş, Sagopa Kajmer,Kubat,Gülşen,Burak Yeter,Athena,Bilge Nihan,Gripin, Onyedi, Seksendört,Emrah Karaduman, Erdem Kınay,Grup Ayna,Betül Demir,Orhan Hakalmaz,Beyza Durmaz..

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>