Organizasyonlar İçin Ünlü Sanatçılar

Önemli kutlamaların olduğu organizasyonlarda ünlü sanatçıların zamanı daha güzelleştirmesi için  Vip Organizasyon’a başvuru yapabilirsiniz.

Hangi Etkinlikler İçin Talep Edilebilir

Sanatçıların organizasyonlarda yer alması ile misafirleriniz çok daha güzel zaman geçirebilir.  Ayrıca geçmişe güzel bir anı bırakmak için de etkinikleri güzelleştirmek mümkündür.  Sanatçıların özel davetlerde sahne alması için sorunsuz alt yapısı ile Vip Organizasyon’a başvurabillirsiniz. Düğünler, çeşitli açılış organizasyonları, fuarlar, kına geceleri ve daha birçok etkinlik için başvuru yapabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere farklı şehirlerden de talepleriniz  değerlendirilmektedir. Ekibimiz, bölgesel olarak ve genel sektör açısından standartların üzerinde hizmet vermektedir.  Her geçen gün büyüyen kadromuz, çalışma alanı ve sayısı ile paralel şekilde de gelişimini devam ettirmektedir. Müşterilerimizin güzel bir gece yaşamasını garanti etmekteyiz. Sektör genişliği nedeniyle devamlı olarak personel gelişimi de sağlanmakta, sayı ve nitelik açısından ilerlemekteyiz. Bu açıdan hangi alanda olursa olsun güvenle başvuru yapabilirsiniz.

Organizasyonda Fark Yaratan Çalışmalar

İstanbul başta olmak üzere önde sektörün gelen organizasyon firması olan Vip,  manken, hostes, oyuncu kadrosu bakımından beklentileri karşılayan niteliktedir. İlk tercih edilen firma olmamızda sürekli eğitimi devam ettirilen ve yenileri eklenen kadromuz etkilidir.  İhtiyaçlarınıza ve firmamızın kendi kurumsal kimliğine uyan ekibimizle  hizmetlerde kusursuzluğu hedeflemekteyiz.

Sanatçı Organizasyon Fiyatları Ne Kadar

Sanatçı kaşe fiyatları bazı sanatçılarda net bazı sanatçılarda ise ön görüşme ile belirlenmektedir. fiyatları etkileyen faktörlere gelince ekip sayısı, sanatçı popülerliği ve talep edilirliği gibi özelliklerdir. Birbirinden değerli ünlü sanatçıları Vip Organizasyon ile belirtilen fiyat listesi doğrultusunda talep edebilirsiniz. Ajda Pekkan , Candan Erçetin, Aydilge, Gökçe, Ferhat Göçer, Ayla Çelik ,Cem Belevi ,Bora Duran, Güliz Ayla, Demet Akalın, Hande Yener, Rafet El Roman gibi birçok ünlü sanatçı için talepleriniz. Listede yer alan ücretlendirmeler sabit olmamakla beraber  değişimleri güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Sanatçı organizasyon dışındaki hizmetlerimiz için de taleplerinizi iletişim bölümünden gönderebilir, doğrudan bizimle görüşebilir ya da telefonla detayları öğrenebilirsiniz.  Katalog çekimi, catering, web tasarımı  gibi farklı alanlarda  hizmetler veriyoruz. Her kategoride referanslarımızı da inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>