Ünlü Sanatçıların Konser Kaşeleri

Ünlü  Sanatçıların Konser Kaşeleri

Konserlerde ünlülerin kaşesi  gösterilen performans için bedel anlamına geliyor. Vip Organizasyon ile dilediğiniz kategoride hizmet alabilirsiniz.

Organizasyonda Önde Gelen Hizmetler

Devamlı bir gelişim içerisinde 2004 yılından bu yana hizmet veren  Vip Organizasyon,  farklı onlarca kategoride beklentilerinizi karşılamaktadır. Değerli müşterilerimizin memnuniyet kazanan şekilde hizmetlerimizden faydalanması uzun vadede karşılıklı kazanç sağlamak açısından kritik bir konudur.  Mutlu günlerinizin daha da güzel geçmesi için  tüm alt yapı desteğini sağlamaktayız. Vip Organizasyonda sadece düğünler için sanatçı değil farklı organizasyonlar için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin büyük açılışlarda, fuar alanlarında, katalog çekimi, catering, manken hostes temininde, sünnet kına geceleri için organizasyonlarda, havai fişek gösterilerinde, web tasarım gibi hizmetlerde başvurularınızı yapabilirsiniz.  Firmamıza başvuru yapmadan önce referanslarımıza bakabilir ve hangi çalışmalarda bulunduğumuzu görebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, siyasi partiler, otomotiv firmaları, GSM firmaları ve TV kanalları ile kapsamlı şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

 Tercih Edilen Organizasyon Yapısı

Organizasyon açısından kapsamlı hizmetler veren firmamız, İstanbul başta olmak üzere kendi bölgesinde tercih edilir niteliktedir.  Bunun da en temel sebebi, kapsamın geniş olması ve her alanda başarılı sonuçlar vermemizdir.  Geniş bir personel kadrosu olan firmamız, yenilikçi ve eğitimlere de önem veren şekilde organizasyonlara katılım sağlar.  Bu durum seçilirlik bakımından birçok açıdan artı sağlamaktadır. Ekibimizde mankenler, hostesler, katalog çekimleri için ideal sonuçlar almanızı sağlar. Hizmetlerimizi verirken alınan sonuçların pürüzsüz olmasını hedefliyoruz. Bütün organizasyonlardan  başarılı şekilde çıkılmasında da  bu bakış açımız etkili olmaktadır.

Ünlü Sanatçıların Konser Kaşeleri

Konser kaşeleri birçok kişinin organizasyonlar öncesinde merak ettiği bir konudur. Ünlü sanatçıların konser kaşeleri  detaylarına listemiz üzerinden ulaşabilir ve karar verebilirsiniz.  Pop ve rock yıldızlarının oluşturduğu liste üzerinde birbirinden ünlü ve başarılı isimi görebilirsiniz. Bazı önemli isimlere bakılırsa; Teoman, Şebnem Ferah,Halil Sezai, Sıla, Cem Adrian, Mabel Matiz, Ziynet Sali Berkay Tuğba Yurt, Edis, Fettah Can, Gökhan Türkmen İmera, Derya Uluğ, Yalın, Ajda Pekkan, Demet Akalın, Candan Erçetin, Hande Yener gibi birçok ismi görebilirsiniz.  Kaşe fiyatlandırmasında farklı etkenler belirleyici olabilir ve değişken bir durum görülebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>